Członkowie

Członkowie wspierający

Silikaty – Szlachta S. C.

silikaty-szlachta.pl

Przedsiębiorstwo Silikaty – Szlachta s. c. działa od 2005 roku i specjalizuje się w produkcji wyrobów wapienno-piaskowych. W zakładzie wytwarzane są klasyczne cegły wapienno-piaskowe, drążone bloczki oraz pustaki wentylacyjne.

SILIKATY-BIAŁYSTOK Sp. z o. o. sp. k.

silikaty-com.pl

Historia przedsiębiorstwa SILIKATY-BIAŁYSTOK sp. z o. o. sp. k. bierze swój początek w 1963 roku, kiedy powstały Zakłady Silikatowe w Białymstoku. W 1990 roku zakład zyskał samodzielność i od tego czasu trwa ciągłe udoskonalanie produktów i poszerzanie oferty asortymentowej.

„PREFABET – Osława Dąbrowa” Spółka Akcyjna

prefabet.com.pl

Zakład Betonów Komórkowych w Osławie Dąbrowie rozpoczął produkcję w 1975 r. Decyzję o jego budowie podjęto już kilka lat wcześniej w celu zaspokojenia potrzeb na materiały budowlane w ówczesnym województwie koszalińskim.

Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT

efektsilikaty.pl

Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT zostało założone w 1989 roku przez małżeństwo inżynierów Justynę Flader-Banaś i Zenona Banasia. Początki firmy to pracownia projektowa i pion wykonawstwa w obszarze budownictwa.

H+H Polska Sp. z o.o.

HplusH.pl

Firma H+H Polska Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 2006 roku i konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję, dostarczając kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i silikatów.

SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp. z o. o. SIL-PRO Warszawa Sp. z o. o.

sil-pro.pl

Bloczki silikatowe marki SIL-PRO pojawiły się na rynku wyrobów budowlanych w 2009 roku. Wówczas rozpoczęła działalność firma SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. w Godzikowicach, 30 km od Wrocławia. Powstał tam jeden z najnowocześniejszych zakładów produkujących najwyższej jakości bloczki silikatowe.

Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o.

prefbet.pl

Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o. powstało w 1992 roku w wyniku przekształcenia Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów „Prefabet – Śniadowo” w spółkę pracowniczą. Firma jest czołowym producentem betonu komórkowego, betonu towarowego i wyrobów betonowych.

DRO-BET sp. z o.o.

dro-bet.eu

DRO-BET Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach jest firmą specjalizującą się w wyrobach betonowych. Na rynku funkcjonuje od 1973 roku i od tego czasu bezustannie poszerza asortyment produktów chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

XELLA Polska Sp. z o.o.

xella.pl

Xella Polska sp. z o.o. jest jednym z największych producentów materiałów ściennych w Polsce, w swoim portfolio ma bloki silikatowe Silka oraz wielkowymiarowe elementy Silka Tempo do szybkiej budowy, jak również wyroby z betonu komórkowego Ytong oraz mineralne płyty izolacyjne Multipor.

Zakład Wapienno Piaskowy MEGOLA M. Muda i wspólnicy Sp.J.

megola.com.pl

Tradycja Zakładu Wapienno Piaskowego MEGOLA M. Muda i wspólnicy Sp.J. sięga lat 60 XX wieku. Obecni właściciele kupili zakład w 1999 roku, a następnie przeprowadzili w nim gruntowne zmiany: zatrudnili fachowców z branży silikatowej i przeprowadzili modernizację linii produkcyjnych.

Przedsiębiorstwa Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A.

ppmb-niemce.com.pl

Początki Przedsiębiorstwa Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A. sięgają 1972 r., kiedy powstał Zakład Materiałów Ściennych dla budownictwa wiejskiego. W 1982 r. uruchomiono produkcję cegły wapienno-piaskowej, a w 1987 produkcję betonu komórkowego.

Członkowie współpracujący

Masa GmbH Andernach

PRÄZI GROUP

Lin-Tech Sp. z o. o.

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Trzuskawica S. A.

LASCO Umformtechnik GmbH

WKB Systems GmbH

Kapeko Serwis Piotr Kokot